• (0212) 630 20 20
  • (0532) 059 20 20

Cephe Uygulamaları

Anasayfa / Sayfa / Cephe Uygulamaları

Cephe uygulamaları nedir?

Express Dijital Baskı, sıra dışı tekstüre sahip zengin son kat kaplama seçenekleriyle dış cephelerde farklılık yaratıyor!

Cephe Giydirme işlemi, bulunduğunuz binanın bütününün kaplanması,insanların aklında kalmasına etken bir reklam modelidir. Firmanızın o bölgede logo ve ismi belirgin ön plana çıkacaktır.

Cephe kaplama uygulamalarında uygulamanın yapılacağı zemine göre 3 farklı yöntem uygulanmaktadır. Cam Yüzeyler için: ONE WAY VISION(Delikli Folyo) Cam üzerine direk uygulanır. Malzeme üzerindeki delikler nedeni ile cam yüzeyin arka tarafından %30-40 görüntü kaybı ile diğer taraf görebilir. Cam binaların giydirmesinde kullanılır. Pencereli Bina cepheleri için: MESH VINIL Özel Delikli Vinil malzeme üzerine dijital baskı yapılır. Büyük boyutlu cephe uygulamalarında kullanılır. Malzemenin delikli olması nedeni ile arka tarafından %30-40 görüntü kaybı ile diğer taraf görülebilir. Düz Duvar Bina cepheleri için: FRONTLITE VINIL Önden aydınlatmalı standart vinildir. Düz cephe giydirmelerinde malzemenin üzerine dijital baskı yapılıp çelik konstrüksiyon ile duvara monte edilir.

Cephe Uygulamaları

Cephe Uygulamaları

Cephe Uygulamaları

Cephe Uygulamaları